OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Format
fi: Muoto

en: Picture
fi: Kuva

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Fields
fi: Kentät

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Scope
fi: Kohde

en: Storage
fi: Tallennus

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Save and proceed
fi: Tallenna ja jatka

en: Resource
fi: Resurssi

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: Delete field
fi: Poista kenttä
