OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: Mapping
gu: મેપિંગ
