OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Format
hr: Oblik

en: Picture
hr: Slika

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Signature
hr: Potpis

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Fields
hr: Polja

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Revert
hr: Vrati

en: Storage
hr: Spremnik

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: Delete field
hr: Ukloni polje
