OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè
