OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Picture
hu: Kép

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Signature
hu: Aláírás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Fields
hu: Mezők

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Scope
hu: Hatókör

en: Storage
hu: Tárolás

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Preset
hu: Beállítás

en: Save and proceed
hu: Mentés és folytatás

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Edit field
hu: Mező szerkesztése

en: Delete field
hu: Mező törlése

en: Connector
hu: Csatlakozó

en: Endpoint
hu: Végpont
