OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Signature
jv: Tapak asma

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Fields
jv: Field

en: Revert
jv: Baléknā

en: Add field
jv: Tambah field

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Delete field
jv: Mbusak field
