OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Delete field
kk: Өрісті кетіру
