OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Signature
lt: Parašas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Preset
lt: Numatyta

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį
