OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: Required
mk: Побарано

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај
