OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Revert
mn: Буцаах

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: Delete field
mn: Талбарыг устгах
