OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Picture
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Signature
nn: Signatur

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Fields
nn: Felt
