OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Picture
oc: Imatge

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Signature
oc: Signatura

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Fields
oc: Camps

en: Revert
oc: Restablir

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: Edit field
oc: Modificar lo camp

en: Delete field
oc: Suprimir lo camp
