OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
