OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Signature
pl: Podpis

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Fields
pl: Pola

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Avatar
pl: Awatar

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Revert
pl: Przywróć

en: Scope
pl: Zasięg

en: Storage
pl: Magazyn

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Resource
pl: Zasób

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Delete field
pl: Usuń pole

en: No user found.
pl: Nie znaleziono użytkownika.

en: Add provider
pl: Dodaj dostawcę

en: A human-readable title for the provider.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł dostawcy.

en: Edit provider
pl: Edytuj dostawcę

en: Export provider
pl: Eksportuj dostawcę

en: Delete provider
pl: Usuń dostawcę

en: POST request
pl: Żądanie POST

en: Field is a CSS selector
pl: Pole jest selektorem CSS

en: The url is not valid.
pl: Ten url nie jest prawidłowy.

en: The human-readable title of the provider.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł dostawcy.

en: Missing consumer key
pl: Brak klucza klienta

en: A human-readable title for the field.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł pola.

en: A description for this field.
pl: Opis tego pola.

en: Field saved.
pl: Pole zostało zapisane.

en: Field deleted.
pl: Pole zostało usunięte.

en: No connection found for this user.
pl: Nie znaleziono połączeń dla tego użytkownika.

en: No access_token found for this user.
pl: Nie znaleziono access_token dla tego użytkownika.

en: Administer OAuth connector
pl: Administrowanie OAuth connector

en: Administer OAuth Connector settings
pl: Administrowanie ustawieniami OAuth Connector

en: Image for this connection.
pl: Obraz dla tego połączenia.

en: The external id of a connection.
pl: Zewnętrzny identyfikator połączenia.

en: Stores information about fields definition.
pl: Przechowuje informacje o definicji pól.

en: The title of the field.
pl: Tytuł pola.

en: The description for the field.
pl: Opis pola.
