OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Mapping
sr: Мапирање
