OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Picture
sv: Bild

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Signature
sv: Signatur

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Fields
sv: Fält

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Revert
sv: Återställ

en: Scope
sv: Omfattning

en: Storage
sv: Lagring

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Mapping
sv: Mappning

en: Save and proceed
sv: Spara och fortsätt

en: Resource
sv: Resurs

en: Edit field
sv: Redigera fält

en: Delete field
sv: Radera fält

en: Connector
sv: Anslutare

en: Add provider
sv: Lägg till leverantör

en: A human-readable title for the provider.
sv: En människoläsbar titel för leverantören.

en: Are you sure you want to delete the provider "@name"?
sv: Är du säker att du vill radera leverantören "@name"?

en: Edit provider
sv: Redigera leverantör

en: Export provider
sv: Exportera leverantör

en: Delete provider
sv: Radera leverantör
