OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Format
te: ఆకృతి

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Picture
te: చిత్రం

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Signature
te: సంతకం

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Avatar
te: అవతారం
