OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Signature
ug: ئىمزا

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
