OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Picture
uk: Зображення

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Signature
uk: Підпис

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Fields
uk: Поля

en: Avatar
uk: Аватар

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Revert
uk: Відновити

en: Scope
uk: Область

en: Storage
uk: Сховище

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Add field
uk: Додати поле

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Save and proceed
uk: Зберегти і продовжити

en: Resource
uk: Ресурс

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: The application has been authorized
uk: Застосунок успішно авторизований

en: Authorization finished
uk: Авторизація завершена

en: Connector
uk: Лінія з'єднання

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
