OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Mapping
am: ማዛመድ
