OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Format
ast: Formatu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Signature
ast: Robla

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Revert
ast: Desfacer
