OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Signature
bg: Подпис

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Revert
bg: Връщане

en: Add field
bg: Добави поле

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Delete field
bg: Изтриване на поле
