OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Picture
bn: ছবি

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Fields
bn: ফিল্ড
