OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Picture
br: Skeudenn

en: Mapping
br: Kartennadurezh
