OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Format
cy: Fformat

en: Picture
cy: Darlun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Signature
cy: Llofnod

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: Fields
cy: Meysydd

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Storage
cy: Storfa

en: Add field
cy: Ychwanegu maes

en: Edit field
cy: Golygu maes

en: Delete field
cy: Dileu maes
