OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Signature
eo: Subskribo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Fields
eo: Kampoj

en: Revert
eo: Malfari

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Delete field
eo: Forigi kampon
