OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Signature
et: Allkiri

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Fields
et: Väljad

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Revert
et: Lähtesta

en: Scope
et: Ulatus

en: Storage
et: Ladu

en: Add field
et: Lisa väli

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Devel
et: Arendus

en: Resource
et: Ressurss

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Delete field
et: Kustuta väli
