OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Picture
ga: Pictiúr

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist
