OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Format
is: Stílsnið

en: URL
is: vefslóð

en: Picture
is: Mynd

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Signature
is: Undirskrift

en: E-mail address
is: Netfang

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Fields
is: Svæði

en: Storage
is: Geymsla

en: Add field
is: Bæta við svæði
