OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Fields
ka: ველები

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Add field
ka: ველის დამატება
