OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: Delete field
km: លុប​វាល
