OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Signature
ku: مۆر

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Delete field
ku: بۆشایی بسڕەوە
