OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Signature
nl: Ondertekening

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Fields
nl: Velden

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Scope
nl: Bereik

en: Storage
nl: Opslag

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Resource
nl: Bron

en: Edit field
nl: Veld bewerken

en: Delete field
nl: Veld verwijderen
