OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
