OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: Signature
ps: لاسليک

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Add field
ps: ډګر زیاتول
