OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Fields
se: Giettit
