OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Signature
si: අත්සන

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
