OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Signature
sk: Signatúra

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Fields
sk: Polia

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Scope
sk: Rozsah

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Delete field
sk: Odstrániť pole
