OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Signature
sl: Podpis

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Revert
sl: Povrni

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Delete field
sl: izbriši polje
