OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Signature
sq: Firma

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Revert
sq: Rikthe

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën

en: Delete field
sq: Elemino fushën
