OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Format
tr: Biçim

en: Picture
tr: Görsel

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Signature
tr: İmza

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Revert
tr: Geri al

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Add field
tr: Alan ekle

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Edit field
tr: Alanı düzenle

en: Delete field
tr: Alanı sil

en: Endpoint
tr: Uç nokta
