OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Mapping
ur: میپنگ
