OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Format
vi: Định dạng

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Signature
vi: Chữ ký

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: Fields
vi: Các trường

en: Revert
vi: Trở lại

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Add field
vi: Thêm trường

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Save and proceed
vi: Lưu và tiếp tục

en: Resource
vi: Tài nguyên

en: Edit field
vi: Chỉnh sửa trường dữ liệu

en: Delete field
vi: Xóa trường
