OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Signature
az: İmza

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Fields
az: Sahələr

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Revert
az: Qaytarma

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
