OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Signature
be: Подпіс

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Fields
be: Палі

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Delete field
be: Выдаліць поле
