OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete field
bo: གནས་ཁོངས་བསུབ་པ
