OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Signature
eu: Sinadura

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: Delete field
eu: Ezabatu eremua
