OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Signature
gl: Sinatura

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Fields
gl: Campos

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Revert
gl: Volver

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Delete field
gl: Borrar o campo
