OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Signature
he: חתימה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Fields
he: שדות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Revert
he: שחזור

en: Storage
he: אחסון

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Mapping
he: מיפוי

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Delete field
he: מחיקת שדה
