OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Delete field
hy: Ջնջել դաշտը
